Szkoła Podstawowa nr 59 im. 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka

Pierwszy Dzień Wiosny

 2Wiosna to czas budzenia się przyrody do życia, czas radości, nadziei i odradzania. Chcieliśmy tego dnia zmotywować wszystkich, by zaczęli dostrzegać nie tylko o pozytywne zmiany w przyrodzie, ale też w sobie i swoim zachowaniu, by  pielęgnowali je i rozwijali.
Dlatego Pierwszy Dzień Wiosny stał się w naszej szkole symbolicznym dniem odradzania się pozytywnych emocji, uczuć i relacji międzyludzkich. Klasy młodsze i starsze przygotowały specjalnie na ten dzień „Pozytywne plakaty” zachęcające do życzliwości, uśmiechu, koleżeństwa, przyjaźni. Mamy nadzieję, że dzień ten stanie się dobrym początkiem odbudowy i umacniania dobrych relacji koleżeńskich w naszej szkole.

4

7

 

10913

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    RSS Feed

<<

>>

05-12-2019 @ 11:57