Szkoła Podstawowa nr 59 im. 1 Dywizji Pancernej gen. Stanisława Maczka

Skrzynka pomysłów dla uczniów i rodziców

> Zachęcamy wszystkich uczniów do dzielenia się pomysłami: jak zbudować wartościowe relacje koleżeńskie; jak odbudować utracone; jak odzyskać zaufanie, przyjaźń; jak sprawić, by wszyscy w szkole czuli się dobrze, by wszyscy byli szanowani, akceptowani, traktowani sprawiedliwie, jak uniknąć agresji? 
W celu wymiany informacji powstała w naszej szkole „skrzynka pomysłów”,  systematycznie opróżniana, dzięki czemu uczniowie naszej szkoły będą mieli aktywny udział w dzieleniu się i realizowaniu własnych pomysłów, co mamy nadzieję przyczyni się do tworzenia zdrowej, koleżeńskiej, wolnej od agresji i nietolerancji społeczności szkolnej. 
Skrzynka jest dostępna w bibliotece szkolnej.
Do wymiany pomysłów zachęcamy także rodziców (skrzynka dostępna w szatni).

1

20170327_101954

 

 

    RSS Feed

<<

>>

05-12-2019 @ 11:57